Patarimai kelionių tinklaraštininkams „Instagram“.

Jei esate vienas iš daugelio kelionių tinklaraštininkų „Instagram“, galite lengvai naudoti savo profilį, kad sukurtumėte įtaką. Tai ypač aktualu, jei norite sukurti sau prekės ženklą ir tapti influenceriu.

Daugelis žmonių norės naudoti Instagram norėdami dalytis savo nuotraukomis ar net įvairiomis užfiksuotomis vietomis. Tačiau paskelbtos nuotraukos gali nepritraukti daug žiūrovų, išskyrus artimus draugus, su kuriais jie bendrauja.

Jei nekantraujate užsidirbti internetu, „Instagram“ gali sudaryti sąlygas sukurti stiprų tinklą, galintį uždirbti daug sekėjų ir geras pajamas. Šiame straipsnyje aptariami kai kurie mūsų geriausi patarimai kelionių tinklaraštininkams „Instagram“, kuriuos galima naudoti šiandien.

Dauguma kelionių entuziastų ar tinklaraštininkų dažniausiai norės, kad jų nuotraukas, laikmenas ar kitą turinį internete matytų nemaža dalis vartotojų. Tačiau dauguma jų turės tik artimus draugus, kurie galės peržiūrėti ir pamėgti jų nuotraukas.

Jei turite daug sekėjų, yra būdas iš tikrųjų gauti geras pajamas, taigi ir naudos.

kelionių tinklaraštininkai „Instagram“ – patarimai kelionių tinklaraštininkams „Instagram“.
Patarimai kelionių tinklaraštininkams „Instagram“.

Štai keletas mūsų patarimų kelionių tinklaraštininkams „Instagram“, pagrįstų mūsų tyrimais

Bendrauti / bendrauti su kitais vartotojais

Sąveika su žmonėmis, kuriuos stebite arba kurie jus seka, yra labai svarbus, jei norite išplėsti savo nišą „Instagram“. Taip yra todėl, kad jie gali lengvai peržiūrėti jūsų turinį savo sklaidos kanale, kai jūs sąveikaujate, taigi, jie gali augti. Tai gali apimti kitų tinklaraštininkų, naudotojų ar jus sekančių asmenų komentarus. Įsitikinkite, kad komentuojate ką nors protingai, o ne tai, ką galėjo parašyti robotas (kompiuteris) (šypsenėlės arba „super nuotrauka“). Kreipkitės į tikrosios nuotraukos / įrašo temą.

Kurkite nuotraukas profesionaliai

Nuotraukų kūrimas ar redagavimas, kad atrodytų profesionaliai, gali neatrodyti didelis dalykas, bet iš tikrųjų tai labai svarbu, nes sekėjai norėtų matyti puikių nuotraukų ar turinio. Nuostabus turinys taip pat įkvėps žiūrovus.

Tinkamai naudokite žymas su grotelėmis

Žymos su grotelėmis yra labai svarbūs, nes jie greitai išsivystė į „Instagram“ objektus, kurie gali leisti jūsų turinį peržiūrėti net jūsų nesekantiems vartotojams. Tačiau svarbu ištirti grotažymes, kurios yra unikalios ir nėra pernelyg populiarios. Taip pat bus ribojamas leidžiamų žymų su grotelėmis skaičius.

kelionių tinklaraštininkai „Instagram“ – patarimai kelionių tinklaraštininkams „Instagram“.
Patarimai kelionių tinklaraštininkams „Instagram“.

Apsvarstykite prasmingus antraštes

Kai skelbiate turinį, gali būti akivaizdu, kad turėtumėte atsižvelgti į medijos turinio antraštes. Tai gali apimti svarbią informaciją apie vietą ar net objektą, kad žiūrovai būtų sujaudinti.

Įsitraukite į šūksnius

Tai susiję su konkursais, kuriuose tinklaraštininkai ir kiti vartotojai gali būti įpareigoti į savo „Instagram“ įkelti puikias kitų naudotojų ar tinklaraštininkų nuotraukas kartu su antrašte ar komentaru.

Pažymėkite savo turinį didelėms paskyroms

Jei norite sulaukti dar daugiau sekėjų, galite pasirinkti ne tik derinti su mažomis paskyromis, bet ir pažymėti tinklaraštininkus, kurie turi dideles paskyras. Tačiau galite pradėti nuo mažo, tada palaipsniui pereiti prie didelio.

Nustatykite tikrus pasekėjus

Galite turėti gana didelį sekėjų skaičių, kai nemaža dalis jų yra tikri / tikri sekėjai. Atpažinkite juos ir bendraukite su jais. Kelionių tinklaraštininkai „Instagram“ turi kalbėtis su tikrais žmonėmis, kurie gali įsivaizduoti kelionę kartu su tinklaraštininku.

Galutinis verdiktas

Uždirbti gerą grąžą ar net kurti portfelius „Instagram“ paprastai nėra sunku, jei tik turi idėją, ką darai, ir investuoji pakankamai laiko. Jūs neprivalote turėti tūkstančių sekėjų kaip įžymybė, nes jie palaipsniui augs. Populiarumas taip pat vystosi laikui bėgant.

Galite patys pabandyti tapti vienu iš daugelio kelionių tinklaraštininkų Instagram!

Parašykite komentarą