Jacob Rees-Mogg dalijasi instrukcijomis, kaip išimti baterijas iš dūmų signalizatorių, kad būtų išvengta nereikalingų įspėjimų – NewsThump

Jacobas Reesas-Moggas davė savo GB naujienų laidos žiūrovams instrukcijas, kaip išjungti dūmų signalizatorius, nes „suaugusiems žmonėms nereikia, kad auklė jiems pasakytų, kada gali užsidegti jų namas“.

Likus kelioms dienoms iki naujosios perspėjimo sistemos, skirtos visiems mobiliųjų telefonų naudotojams pranešti, kai šalia kyla neišvengiamas pavojus gyvybei, bandymo visoje šalyje, Reesas-Moggas tvirtino, kad tokie perspėjimai yra nereikalingi, nes, žinoma, jis turi.

Prisimindamas temą, Reesas-Moggas taip pat liepė žiūrovams išimti baterijas iš dūmų signalizatorių, išjungti anglies monoksido monitorius ir nebesisegti saugos diržų.

„Visuomenei nereikia šių pragariškų gudrybių, viskas, ką ji daro, tai nepaliaujamai ūžia, kai bandai gaminti maistą. Tai, kad jų teisiškai reikalaujama, yra juokinga, ir tai dar vienas ženklas, kad auklių valstybė per daug siekia.

„Jums nereikia signalizacijos, kad praneštumėte, jog jūsų namas dega, jūs tikrai pastebėsite, jei taip atsitiks, nes tarnai bėga ir rėkia į aikštelę.

„Panašiai kaip sakiau Grenfell Tower katastrofos aukoms, tereikia šiek tiek sveiko proto ir viskas bus gerai.


„Taigi atminkite, kad auklės yra geros, bet auklės yra blogos.”

Parašykite komentarą