ITB vadovas pramonės ir kelionių įtakojantiems asmenims

Sveiki atvykę į ITB Berlyną!

ITB yra didžiausia ir viena svarbiausių kelionių mugių pasaulyje. Ir ne, tai ne tik Vokietijos rinkai, bet ir tarptautinei!

Pradedantiesiems jis bus tiesiog didžiulis ir stulbinantis! Kitiems, kurie buvo anksčiau, tai bus didžiulis ir įtemptas, ypač jei nesate organizuotas. „Travel Dudes“ mėgsta dalyvauti šiame renginyje, nes jis puikiai tinka kurti tinklus.

Mums ITB kelionės yra privalomos! 2023 m. kovo 7–9 d.!

Pasaulis atstovaujamas 26 salėse, o daugelis salių yra 3–4 lygių! Yra net 3, 4 skirtingos autobusų linijos, vežančios žmones iš salės į salę skirtingais maršrutais!

Lengva pasiklysti. Naudojau ITB kelionių programą, kad sėkmingai rasčiau savo kelią. Tačiau turėtumėte pasistengti būti organizuotesniems, ypač jei norite susitikti su žmonėmis. Prieš susitardami, pažiūrėkite į žemėlapį ir pažiūrėkite, kurioje salėje kuri šalis yra. Atminkite, kad gali prireikti iki 30 minučių, kol pasieksite kitą susitikimą!

Taigi palikite laiko tarp susitikimų ir nedarykite per daug per dieną. Arba protingai nustatykite kitą susitikimą ir stenkitės, kad kitas susitikimas būtų netoli pirmojo susitikimo salės.

Patarimas: Eikite į parką, kad patektumėte į kitą susitikimą. Parkas yra parodos centre ir juo naudojantis nereikia veržtis per minias. Taip pat lengviau orientuotis, nes ant kiekvienos salės sienų yra didžiuliai ženklai.

ITB kelionės yra ne tik būtinos pramonei, bet ir turi būti būtinos profesionaliems kelionių tinklaraštininkams!

Jau vienuolikti ITB Berlin metai, kai jis yra atviras šiai naujai ir kylančiai pramonei. Anksčiau ITB teikė daug labai įdomių pranešimų, seminarų ir diskusijų. Jei tokių bus šiais metais, daugumą jų rasite eTravel World (6.1 salė).

Bus du etapai, „eTravel“ scena (6.1 salė) ir eTravel Lab (7.1c salė). Seminarus rasite eTravel Lab, o eTravel Stage vyks naujoviški užsiėmimai ir diskusijos.

ITB vadovas: dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

„Travel Dudes“ ir „BudgetTraveller“ – „ITB Travel Tweet-up“ 2023 m:

Kada: Trečiadienį 8 d
Laikas: 19:00 – 23:55
Vieta: Socialinis centras Berlin Mitte, Alexanderstraße 40, 10179 Berlynas
Bilietas: .eventbrite.de/e/the-travel-dudes-budgettraveller-itb-travel-tweet-up-2023-tickets

„Travel Dudes“ ir „Budget Traveler“ ITB „Tweet-Up“ socialiniame centre Berlyne Mitte.
„Travel Dudes“ ir „Budget Traveler“ ITB „Tweet-Up“ socialiniame centre Berlyne Mitte.

Ačiū mūsų Premier partneriui Kosta del Soliui

Costa del Sol – nulinis pėdsakas

Jūs žinote, kur mane rasti #CostadelSol

Atvykimas į Malagą ir Costa del Sol reiškia nuostabius kraštovaizdžius, pasakiškus paplūdimius, skanų maistą, įdomius papročius ir tradicijas. Tai reiškia atrasti turtingą kultūros paveldą, nuostabias pakrantės zonas ir žavingus baltus užmiesčio kaimus. Tai nuostabių paslapčių atskleidimas, dėl kurių jūsų viešnagė bus nepamirštama.

Renginį paremti dar galima! Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos!

MATTA ITB su ambasadoriumi

iambassador ir MATTA kartu su partneriais Penang Global Tourism, Tourism Perak, Sabah Tourism Board ir Tourism Selangor kviečia kelionių žiniasklaidą apsilankyti MATTA paviljone ir susitikti su Malaizijos valstybinėmis turizmo tarybomis, kelionių agentais ir kelionių organizatoriais. Malaysia Travel Media Get Together renginyje MATTA ir jos partneriai trumpai prisistatys. Po to vyks neformalus tinklų kūrimo renginys, kuriame bus patiekiami gėrimai ir užkandžiai.

Kada: 7 antradienis
Laikas: 16:00 – 18:00 val
Vieta: MATTA paviljonas (26 salė, 103-104)
Bilietas: eventbrite.com/e/matta-travel-media-get-together-itb-berlin-2023-tickets-553469912407

ITB Blogger bazė – hub27

ITB tinklaraštininkų bazė naujajame centre27 yra vieta visiems akredituotiems kelionių tinklaraštininkams ir influenceriams susitikti, bendrauti, rašyti tinklaraščius, vaizdo įrašus ar tiesiog pasikrauti energijos.

Andalūzija kovo 7 d., 16 val., rengia susitikimą ITB tinklaraštininkų bazėje. Galėsite paragauti skanių Andalūzijos patiekalų, pavyzdžiui, šerio vyno iš Jerezo ir Iberijos kumpio. Renginys bus puiki proga daugiau sužinoti apie Andalūzijos kultūrą ir virtuvę.

Kada: 7 antradienis
Laikas: 16:00 – 18:00 val
Vieta: ITB „Blogger“ bazė

„Travel Massive“ – ITB vakarėlis

Kada: 7 antradienis
Laikas: 20:00 – 02:00
Vieta: Selina Berlin Mitte, Alte Schönhauser Straße 2, 10119 Berlynas
Bilietas: eventbrite.com/e/travel-massive-berlin-itb-party-2023-tickets-526496805117

Čia rasite visą parodos dalyvių apžvalgą: itb.com/en/itb-berlin-for-visitors/exhibitor-list/

Patarimas: Atvykite pirmadienį susitikti su draugais ir kolegomis, o trečiadienį – mūsų kelionių bičiulių „Tweet-Up“ žinutėmis, o taip pat būti ITB nuo pirmos dienos! Pirmąsias tris dienas jis nėra atviras visuomenei ir galite daug greičiau judėti iš salės į salę. Tačiau tada parodoje vis dar yra tinkami žmonės.

Pastaraisiais metais daugelis išvyko penktadienį, kol ITB Berlin atidarė duris visuomenei. Tada jis įsiuto ir jums net nereikėjo bandyti surengti sėkmingų susitikimų. Prie tribūnų daugiausiai susirasdavote šeimininkes ir, jei turėjote susitikimą surengti iš anksto, jūsų varžovas bus išsekęs ir pavargęs nuo ankstesnių dienų… kaip ir jūs. Ir jūs norite susitikti su jais užsiimti verslu, tiesa?

BET, šiemet mugė baigiasi ketvirtadienio vakarą! Geras pasirinkimas būtų likti 1-3 papildomoms dienoms ir apžiūrėti Berlyną.

Tada taip pat vėl yra ITB suvažiavimo programa.

Užsukite į ITB Berlyną, kad neatsiliktumėte nuo naujausių pramonės tendencijų!

Su pagrindiniais pranešimais, grupės diskusijomis ir ekspertų interviu pažangiausiomis temomis, tokiomis kaip kelionių technologijos, rinkodara ir platinimas, ateities kelionės, MICE, tvarumas ir socialinė atsakomybė, svetingumas, verslo kelionės, ateities darbas ir kt. .

Be to, bus įteikti apdovanojimai už meistriškumą įvairiose srityse. Prisijunkite prie mūsų pasaulyje pirmaujančių kelionių pramonės kongresų, kad gautumėte vertingų įžvalgų ir praktinių patarimų iš šviesiausių verslo protų!

Kur apsistoti: Apsilankę ITB yra daug puikių rajonų, kuriuose galite atrasti šiek tiek daugiau Berlyno. Tačiau važiuodami ar išvažiuodami iš ITB tikėkite intensyvaus eismo. Yra keletas viešbučių, teikiančių ITB kelionių pervežimo paslaugą! Raskite juos čia. Tačiau taip pat yra daug nuomojamų butų, nakvynės namų, prabangių viešbučių ir nakvynės su pusryčiais namų.

ITB kelionės
ITB vadovas pramonės ir kelionių įtakojantiems asmenims

Tau:

Kelionių dienoraščiai ir socialinė žiniasklaida yra naujiena jums ir jūsų verslui, bet jus domina darbas su geriausiais kelionių įtakingais žmonėmis? O gal jau turite patirties, suvokiate potencialą ir norėtumėte pakelti savo kampanijas ir strategijas į kitą lygį? Arba esate kelionių tinklaraštininkas, bet dabar žengiate kitus žingsnius ir ieškote stipraus partnerio?

Tada Susisiekite su mumis ir susitikime, Kelionių bičiuliai

Taip pat skaitykite: Profesionalių kelionių tinklaraščių supratimas: paaiškinta atvejo analize

ITB SPEED TINKLŲ VADOVAS:

Kada: Kovo 8 d., 9.00 – 22.30 val
Kur: Miesto kubas
PSO: ITB Berlin parodos dalyviai + pirkėjai
Informacija: itb.com/en/trade-show-brands/events/itb-speed-networking/

Kaip pagreitinti pasimatymą ITB

  1. Prieš užsiregistruodami dalyvauti, žinokite, ką parodos dalyviai nori pasiekti iš ITB greitųjų pasimatymų. Parodos dalyviai nori susitikti su žmonėmis, kurie galbūt norėtų perduoti turinį apie kelionės tikslą ar savo verslą, taip pat remti savo veiklą socialinėje žiniasklaidoje.
  2. Kai gausite prisijungimo prie…

Parašykite komentarą