Teigiami pokyčiai nenuspėjamu laiku

Kelionių dienoraščių pasaulyje esu nuo 2004 m., o nuo 2007 m. visą darbo dieną vadovauju „Travel Dudes“. Tos novatoriškos dienos buvo įdomios ir jaudulys nesiliovė.

Profesionalus kelionių tinklaraštis dažnai atrodo taip paprastas. Ir tai turėtų atrodyti taip, nes kitaip darytumėte kažką ne taip. Tačiau gana dažnai užkulisiuose viskas vyksta kitaip. Ypač pirmosiomis dienomis, kai bandote užsidirbti pragyvenimui iš savo verslo.

Pabandykite paaiškinti savo uošviui, kad jums mokama už kelionę po pasaulį. Sėkmės! 😉

Verslo valdymas paprastai apima daug nenuspėjamų dalykų.

Ir mažai kas žino, kiek aš išgyvenau per pastaruosius kelerius metus ir ką patyriau. Prieš septynerius metus sukūriau pirmąją Socialinių kelionių platformą ir tai buvo kažkas LABAI ypatingo.

Kūrėjo versija veikė puikiai… iki to momento, kai prisijungėme prie interneto.

Nekantriai laukiau, kada galėsiu sušukti apie tai su dideliu trenksmu, o tada… pasidarė juoda!

Naujai atnaujinta svetainė buvo juoda visą savaitę! Ir išliko negraži kitus mėnesius. Nepavyko net paprasčiausi dalykai, pavyzdžiui, naujų vartotojų registravimas, nors jis buvo sukurtas naudojant turinio valdymo sistemą, orientuotą į bendruomenes. Mano kūrėjo komanda visiškai žlugo ir visi pinigai jautėsi iššvaistyti. Ir tai buvo dideli pinigai!

Niekada negalėjome plačiai paskelbti, ką norime pristatyti. Ir aš taip didžiavausi tikra koncepcija, nes sukūrėme kažką unikalaus ir labai naudingo keliautojui.

Vietoj to turėjau daug bemiegių naktų ir laukiau el. laiškų iš kūrėjų. Bandoma gelbėtis ir išspręsti situaciją.

Tai buvo didžiausia mano kaip verslininko krizė. Ištisas savaites reaguodavau tik į tai, kas vyksta, o tai yra pražūtinga būsena, kai vykdote verslą. Tada vieną naktį pabudau su mintimi ir nuėjau prie kompiuterio išsiųsti el. Galų gale pats šis el. laiškas nelabai pasikeitė, tačiau pasikeitė būtent šis veiksmas. Būtent šią akimirką aš vėl pradėjau kontroliuoti situaciją. Kuris buvo lūžio taškas.

Mačiau panašų elgesį per COVID-19 krizę. Anksčiau patyręs savo krizę, dabar galėjau iš to pasimokyti, todėl stengėmės ir toliau veikti patys, o ne reaguoti į kitus. Tai skamba daug lengviau, nei yra, kai atrodė, kad visa pramonė, kurioje dirbate, žlugo aplink jus. Bet mums pavyko… daugiau apie tai vėliau.

Taigi grįžkime prie atnaujinimo prieš septynerius metus.

Kažkuriuo metu svetainė tapo stabili, tačiau visą blogą ankstesnių metų kodavimą perėmė kūrėjai, užuot kūrę naują svetainę nuo nulio. Laimei, srautas išliko toks pat, bet negalėjome daugiau investuoti, nes jis būtų buvęs iššvaistytas blogai veikiančioje svetainėje. Taigi mes tiesiog tęsėme taisymą. Ir šiuo metu negaliu pakankamai padėkoti Erikui iš aroundtheglobe.nl, kuris daugelį metų padėjo man savo IT žiniomis ir patirtimi! Jis padarė savo magiją ir mes galėjome tęsti svetainę.

Paprastai gyvenime viskas nutinka dėl priežasties, nors gana dažnai tai sužinosi tik gerokai vėliau.

Be Travel Dudes, dirbau COO ir iambassador partneriu. Šis labai sėkmingas ir įdomus laikas baigėsi. Bet aš nekantriai laukiu, kol išsiaiškinsiu šio žingsnio tikslą. Ir aš tuo džiaugiuosi!

Kodėl?

Kadangi gruodį tyliai atnaujinome „Travel Dudes“. O geriausia yra… svetainė veikia sklandžiai!

Pastaruosius metus dirbome šiuo klausimu (iš tikrųjų ilgiau). Ir nors pandemija buvo siaubinga įvairiais būdais, mes investavome savo laiką ir toliau sunkiai dirbome.

Ir jau matome, kad buvo verta!

Kaip ir daugelis kitų, mūsų svetainės srautas smarkiai sumažėjo, kai Sars-CoV 2 pasiekė pasaulį ir kelionių pramonę. Tačiau po atnaujinimo vėl pastebėjome daugiau nei 210 % padidėjimą, o tai akivaizdžiai yra mūsų gero darbo rezultatas.

Naujoji svetainė yra stabili, plonesnė ir daug geriau optimizuota įvairiais būdais, todėl mes tik toliau ją tobulinsime. Tai nebėra socialinių kelionių platforma, bet dabar pagaliau galime įgyvendinti visas mano turimas idėjas.

Kaip kelionių bičiuliai, tikime sunkiai dirbdami ir dalindamiesi sėkme.

Per visus tuos sunkius metus sugebėjome plėsti savo verslą įvairiais būdais. Išauginome komandą ir sukūrėme naują vaizdo įrašo formatą, kurį panaudojome kurdami savo kelionių laidą. Tai suvaidino svarbų vaidmenį pastarųjų metų „Travel Dudes“ kampanijų sėkmei.

Svarbiausia, kad mes tai padarėme su aistra ir daug linksmybių.

Tai buvo įmanoma dėl „Travel Dudes“ svajonių komandos, kuri mane palaikė tiek metų ir tikėjo manimi.

Bet galiausiai visa tai man pavyko pasiekti tik savo nuostabios ir stiprios žmonos bei visos šeimos palaikymo dėka!

Ir tikiuosi, kad dar šiek tiek galiu tuo pasikliauti… 🙂

… nes laikas vėl dirbti prie puikaus ir sėkmingo bendradarbiavimo!

„Travel Dudes“ yra bendruomenė, kurioje aistringi keliautojai ir tinklaraštininkai dalijasi kelionių patarimais. Iki šiol importavome apie 1 000 straipsnių ir toliau pridėsime daug daugiau.

Norime ir toliau veikti kaip bendruomenė, tačiau išskirtinėje sąrangoje ir tik pakvietę. Nuo to pradėsime per kelias ateinančias savaites.

Tobulinsime savo turinio strategiją ir toliau sieksime palaikyti vieni kitus ir teikti auditorijai vertingų kelionių patarimų bei padėti pagerinti jų kelionių patirtį.

Taip pat turiu labai didelių ir įdomių planų ateinantiems keliems mėnesiams! Aš jau labai tuo džiaugiuosi… Galiu pasakyti tiek:

Tai vėl bus ypatinga!

Taigi sekite naujienas!

Ir keliauti toliau

Melvinas

Parašykite komentarą