Svarbios priežastys, kodėl turėtumėte naudoti VPN keliaujant

Jau praėjo laikai, kai atostogų laikas reiškia atsijungimą darbe ir bendravimo su išoriniu pasauliu nutraukimą, kol atsipalaiduojate.

Kadangi internetą taip lengva pasiekti keliaujant (daugumoje vietų), dauguma iš mūsų palaiko nuolatinį ryšį, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje būtume. Nesvarbu, ar keliaujate į verslo kelionę, atostogaujate ar keliaujate ilgą laiką, jums neabejotinai reikės prisijungti prie interneto keliaujant – ar tai būtų, kad patikrintumėte kelis el. laiškus, paskelbtumėte socialiniuose tinkluose, užsisakytumėte skrydžius ir apgyvendinimą ar žiūrėtumėte televizorių užsienyje.

Svarbu žinoti apie savo saugumą internete. Naudojantis internetu, ypač naudojantis internetu iš atokios užsienio šalies vietos, kyla daug pavojų. Vietoj slaptažodžiu apsaugoto namų ar darbo tinklo dažnai naudojate viešąjį arba pusiau viešąjį „Wi-Fi“ (oro uostai, traukinių stotys, kavinės ir viešbučiai patenka į šią kategoriją) arba, ko gero, blogiausiu, bendru kompiuteriu. Štai kodėl verta kelionės metu naudoti VPN (virtualų privatų tinklą).

Jei dar nesate tikri, kodėl kelionėms reikia naudoti VPN, turime visą informaciją, kurią turite žinoti.

„Travel Dudes“ tarptautinėms kelionėms rekomenduoja „ExpressVPN“. Prisiregistruokite čia (ir gaukite 3 mėnesius nemokamai)!

VPN kelionėms
VPN naudojimas kelionėms

Kas yra VPN?

VPN yra paslauga, kurią perkate. Tai suteikia:

  • Privati ​​ir saugi prieiga prie interneto.
  • Užšifruoja visus jūsų internetinius duomenis, kad niekas negalėtų patraukti jūsų ryšio iš oro bangų. VPN apsaugo jus nuo kitų naudotojų, kurie pavogtų jūsų duomenis, pvz., naudotojų vardus, slaptažodžius, kredito kortelių numerius, naršyklės slapukus ir kitą identifikuojančią informaciją.
  • Leidžia keliautojams prisijungti prie interneto taip, lyg jie būtų savo šalyje, įskaitant kitas šalis, kuriose norite atrodyti.

Svarbios priežastys, kodėl turėtumėte naudoti VPN kelionėms

Labai rekomenduojame kelionėms naudoti VPN, štai kodėl:

1. Saugos ir apsaugos funkcijos

Siekdamos apsaugoti savo piliečius, daugelis vyriausybių, įskaitant JAV ir Kanadą, paskelbė saugos priemones dėl viešojo WiFi naudojimo. Prisijungę prie nemokamo viešojo Wi-Fi, įsilaužėliai galės pasiekti jūsų informaciją. Jei jums nereikia pridėti prisijungimo vardo ir slaptažodžio, kad galėtumėte prisijungti prie „Wi-Fi“, tai reiškia, kad jis neapsaugotas. Jūsų asmeniniai duomenys ir slaptažodžiai bus apsaugoti nuo vagystės, įskaitant išsiųstus el. laiškus, banko informaciją, kredito kortelės duomenis ir naudojamus prisijungimo slaptažodžius. Tačiau jei naudojate VPN, visi jūsų duomenys bus užšifruoti – padaryti jį nenaudingu bet kuriam įsilaužėliui.

2. Pasiekite užblokuotas svetaines

Kai kurios šalys blokuoja tam tikras svetaines, pvz., „Facebook“, „YouTube“ ir internetines naujienų svetaines dėl vyriausybės cenzūros. Tai ypač paplitusi Azijos šalyse, įskaitant Kiniją, Birmą, Vietnamą ir Tailandą. Norėdami pasirinkti šalį, kurioje yra svetainė, galite naudoti VPNtada galėsite lengvai pasiekti svetainę.

Kitas pavyzdys yra balso perdavimo protokolo paslaugos (pvz., „Skype“, „Facetime“ ir „Whatsapp“), kurios blokuojamos Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Katare. Būdami šiuose regionuose, vartotojai turi naudotis VPN, kad galėtų pasiekti VoP paslaugas.

3. Keliaudami žiūrėkite televizorių

Tomis lietingomis dienomis ar bemiegėmis naktimis mes visi mėgstame prisijungti prie mėgstamų srautinio perdavimo paslaugų ir žiūrėti filmą ar besaikį naujausias serijas. Tačiau būsite nusiminęs sužinoję, kad daugelis paslaugų pasiekiamos tik tam tikrose šalyse, pvz., „Hulu“, „BBC“ ar „Starz Play“. Ir nors tokios paslaugos kaip „Netflix“ ir „Amazon Prime“ dabar yra prieinamos beveik visose pasaulio šalyse, katalogas kiekvienoje šalyje skiriasi, o tai reiškia, kad galbūt negalėsite pasiekti dabartinių serialų. Čia praverčia VPN. Galite nustatyti savo „galinį tašką“ kaip savo šalį ir tada galėsite pasiekti paslaugą taip, lyg būtumėte namuose.

Žiūrėkite „Netflix“ užsienyje naudodami VPN

2016 m. „Netflix“ sugriežtino VPN po jų pasaulinio paleidimo. Nuo tada „Netflix“ sugebėjo sustabdyti daugybę VPN, kad vartotojai galėtų naudotis jų paslaugomis, nors vis dar yra keletas VPN, kurie veikia su „Netflix“.

„BestVPN“ neseniai ištyrė geriausius „Netflix“ žiūrėjimo VPN ir nustatė, kad „ExpressVPN“ (spustelėkite čia, jei norite gauti 3 mėnesius nemokamai) yra geriausias. Po to sekė „NordVPN“, kuris šiuo metu turi veikiančius „Netflix“ serverius JAV, Prancūzijoje, JK ir Nyderlanduose.

VPN naudojimas žiūrėti „Netflix“ reiškia, kad galite žiūrėti turinį, kurio jūsų dabartiniame regione nėra, nes pasibaigė jo galiojimo laikas, taikomi licencijavimo mokesčiai arba jis dar bus išleistas.

4. Užkirsti kelią įšaldytoms banko sąskaitoms

Banko sąskaitos įšaldymas keliaujant į užsienį yra baisiausias keliautojo košmaras. Būti už tūkstančių mylių nuo namų ir negalėjimas pasiekti savo pinigų tikrai nėra ideali padėtis. Tai dar viena priežastis, kodėl, jei ketinate naudotis internetine bankininkyste savo telefone ar nešiojamajame kompiuteryje, naudokite VPN būdamas atokioje vietoje. Taip yra todėl, kad jei jūsų bankas pastebės, kad prisijungėte iš užsienio vietos, tarkime, Filipinuose, kai įprastai esate JK, jis gali pažymėti ir užšaldyti jūsų sąskaitą. Tada turėsite paskambinti į banką ir ištaisyti situaciją.

Kitas būdas to išvengti – prieš išvykstant įspėti banką apie savo keliones ir nurodyti kelionės vietas ir datas.

5. Norėdami gauti geresnių kelionių pasiūlymų, naudokite VPN

Užsisakydami iš kitos šalies galite gauti geresnių skrydžių ar kitos kelionių veiklos pasiūlymų. Užsakymo svetainių algoritmai, nustatydami skrydžių kainas, atsižvelgia į jūsų vietą, todėl verta išbandyti keletą vietos parinkčių, kad pamatytumėte, ar galite gauti geresnį pasiūlymą!

Taip pat žiūrėkite: Kaip rasti pigius oro linijų bilietus naudojant VPN

Kuo geras VPN kelionėms?

Štai VPN reikalavimų kontrolinis sąrašas:

1. Venkite nemokamo VPN

Jūsų ryšys yra saugus nuo kompiuterio, kol pasieks VPN teikėjo kompiuterius. Tuo metu jie gali registruoti jūsų veiklą, kopijuoti jūsų duomenis, daryti tai, ką nori, prieš siųsdami juos į internetą.

2. Pasirinkite patikimą įmonę

Atsižvelgiant į 1 punktą, labai rekomenduoju pasirinkti patikimą įmonę, kad apsaugotumėte savo privatumą. „ExpressVPN“ yra viena iš tokių Didžiosios Britanijos Mergelių salose įsikūrusių įmonių, veikiančių nuo 1995 m. Kad ir kurį teikėją pasirinktumėte, patikrinkite vartotojų atsiliepimus ir pasirinkite atsižvelgdami į savo privatumą, o ne į mėnesines išlaidas.

3. 128 bitų šifravimas

Daugeliui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių reikės VPN ryšio, vadinamo PPTP, o geras VPN teikėjas taip pat pasiūlys ryšio tipą, vadinamą L2TP, kuris taip pat yra suderinamas. Norėdami užtikrinti geriausią privatumo apsaugą, norite, kad jie turėtų 128 bitų šifravimą. Jei jo nėra jų svetainėje, paklauskite, ar jie tai siūlo. Jei ne, pasirinkite kitą teikėją.

4. Nemokamas bandymas

Įsitikinkite, kad jie jums siūlo bent a 7 dienų nerizikinga pinigų grąžinimo garantija. Visi VPN teikėjai privers jus įsigyti jų paslaugą, kad gautumėte didžiausią siūlomą greitį. Tai verta, nes prisijungimas prie VPN šiek tiek sulėtins jūsų internetą. Pamatysite, kad kai kurie iš jų tam tikru paros metu gali būti gana lėti, todėl galbūt norėsite prašyti grąžinti lėšas, jei dėl to jūsų interneto ryšys per lėtas. Tiek „NordVPN“, tiek „ExpressVPN“ suteikia jums nemokamą 7 dienų bandomąją versiją ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

5. Didelis…

Parašykite komentarą