Kaip veikia Kameros su Sim kortele?

Ieškote belaidės apsaugos kameros, kuriai nereikia „Wi-Fi” ar maitinimo? Jei taip, SIM kortelės kamera gali būti puikus pasirinkimas. Vaizdo stebėjimo kameros su SIM kortele veikia 4G tinkle ir jas galima pasiekti nuotoliniu būdu mobiliuoju telefonu. Todėl jos idealiai tinka stebėti vietoves, kuriose nėra „Wi-Fi” ar elektros energijos. Taigi, jei ieškote patikimo ir nebrangaus saugumo sprendimo, kamera su SIM kortele gali būti puikus pasirinkimas.

Kas yra SIM kortelės kamera?

SIM kortelės kamera – tai vaizdo stebėjimo kamera, kuri belaidžiu ryšiu bendrauja su kitais įrenginiais naudodama 4G tinklą. Šios kameros dažnai naudojamos nuotoliniam vaizdo stebėjimui kaimo vietovėse arba visur, kur nelengva gauti prieigą prie interneto. Kai kuriose mobiliosiose kamerose yra įmontuota išankstinio mokėjimo SIM kortelė, o kitoms reikia atskirai naudotojo įsigyjamos SIM kortelės. SIM kortelė leidžia kamerai veikti korinio ryšio tinkle ir palaikyti ryšį su kitais įrenginiais.

Paveikslėlyje parodyta, kas yra SIM kortelės kamera – apsaugos kamera, kuri duomenims perduoti naudoja SIM kortelę

SIM kortelės kameros gauna energiją iš įkraunamo akumuliatoriaus arba saulės baterijos, kad galėtų vykdyti nuotolinį vaizdo stebėjimą. Jas galima naudoti beveik visur, įskaitant rančas, ūkius ir kitas atokias vietoves, nes joms nereikia „Wi-Fi” ar elektros lizdo. Tokiu būdu galite peržiūrėti realiuoju laiku filmuojamų vietų vaizdo įrašus iš bet kurios vietos telefone arba kompiuteryje.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad apsaugos kameroms su SIM kortele reikia duomenų plano, kad būtų galima perduoti nuotraukas ar vaizdo įrašus, kaip ir jūsų mobiliajam telefonui. Įsitikinkite, kad toje vietoje, kurioje planuojate įrengti kameras su SIM kortele, yra stiprus mobiliojo ryšio signalas. Tada galite pasikonsultuoti su paslaugų teikėju ir pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį duomenų planą.

Kada SIM kortelių apsaugos kameros naudoja jūsų mobiliojo ryšio duomenis

SIM kortelės paprastai turi duomenų limitą, todėl prieš pasirenkant planą svarbu žinoti, kaip jūsų kamera naudos duomenis. Daugiausia duomenų sunaudojama tiesioginei vaizdo transliacijai, o vėliau – vaizdo įrašams saugoti debesyje. Įspėjimai apie judesį paprastai naudoja tik nedidelį kiekį duomenų, tačiau jei įspėjimai gaunami dažnai, jų gali padaugėti. Miego režimas yra mažiausiai duomenų naudojanti parinktis, tačiau svarbu reguliariai tikrinti kameros būseną ir įsitikinti, kad ji veikia tinkamai.

Jūsų apsaugos kameros su SIM kortele sunaudotų korinio ryšio duomenis toliau nurodytomis aplinkybėmis:

 • Tiesioginė transliacija: Žiūrėkite tiesioginę peržiūrą nuotoliniu būdu.
 • Judesio įspėjimas: Gaukite pranešimą į savo telefoną arba klientą, kai aptinkamas judesys.
 • Nuotraukos / vaizdo įrašai, saugomi debesyje: Saugokite nuotraukas ir vaizdo įrašus debesyje, kad sutaupytumėte vietą vietiniame įrenginyje.
 • Miego režimas su mažiausiu naudojimu: Aktyvuokite miego režimą, kuris sumažins duomenų naudojimą, kai nėra judesio ar veiklos.
 • Optimizavimas, kad sutaupytumėte duomenų naudojimą su SIM kortele naudojamoms apsaugos kameroms:
  • Nustatykite tinkamus peržiūros parametrus, pvz., žemesnę rezoliuciją arba mažesnį kadro greitį, kad sumažintumėte vaizdo srauto dydį.
  • Naudojant judesio aptikimo funkciją, nustatykite jutiklio jautrumą, kad būtų sumažintas nereikalingų pranešimų ir įrašų skaičius.
  • Surenkite duomenis tik tuo metu, kai jų reikia, pavyzdžiui, tik įvykus judesiui ar įspėjimui, kad sumažintumėte nuolatinį duomenų srautą.
  • Pasirinkite laiko intervalus, kai apsaugos kamera neveiks arba bus neaktyvi, taip sumažinsite nuolatinį duomenų naudojimą.
  • Optimize camera placement – Ensure that the camera is positioned properly to avoid unnecessary triggers or capturing irrelevant footage.
  • Stabilizuokite duomenų naudojimą naudodami WiFi ryšį ten, kur tai įmanoma, vietoj mobiliojo ryšio, kad sumažintumėte SIM kortelės naudojamų duomenų kiekį.

Sureguliuokite judesio aptikimo jautrumą savo apsaugos kamerose su SIM kortele (lizdas), kad sumažintumėte klaidingų pavojaus signalų skaičių.
Pastatykite savo belaides apsaugos sistemas su SIM kortele mažai judriose vietose, kad išvengtumėte nepageidaujamų judesio aptikimo vaizdo įrašų.
Žiūrėkite tiesioginę transliaciją arba atkurkite įrašytus SIM kortele veikiančių apsaugos kamerų su SIM kortele vaizdo įrašus su mažesne skiriamąja geba.
Įsitikinkite, kad jūsų IP kameros su SIM kortele yra gero mobiliojo ryšio signalo stiprumo zonoje.

Parašykite komentarą