„FeiyuTech AK4500 Gimbal Tech“ apžvalga

Feiyu Tech Gimbal AK4500: pakalbėkime vaizdo įrašą!

FeiyuTech AK4500 yra būtinas, jei norite sukurti kokybišką, sklandų vaizdo įrašą keliaujant. Be jo neapsieisite nenaudodami gimbalo, nebent turite itin tvirtas rankas.

„FeiyuTech AK4500“ (galima įsigyti „Amazon“) yra trijų ašių variklio kardanas, sveriantis 1,6 kg ir kurio beprotiška apkrova yra 4,6 kg. Treniruok rankas, kad pasiektų visą svorį. Sunku patikėti, kaip sklandžiai jis veikia ilgą laiką, nes jo baterija veikia 12 valandų!

Pradėkime nuo bylos. „FeiyuTech AK4500 Gimbal“ komplektuojamas su ypač kietu putplasčiu nešiojamuoju dėklu, kuriame yra 4 ličio baterijos, įkroviklis, prijungimo laidai, trikojis, prailginimo rankena, universalus rankenos rėmas (daugiau paaiškinsiu vėliau), greito atjungimo plokštė, objektyvo atrama, sekantis fokusas ir hipersaito valdiklis, leidžiantis belaidžiu būdu valdyti gimbalą.

Gali susidaryti įspūdis, kad esate Darth Vader filmuotojas!

„FeiyuTech AK4500“ gimbalas turi gerą guminę rankeną ir pritaikomą funkcinį ratuką, kurį galite naudoti fotoaparatui perkelti arba naudoti kaip sekantį fokusavimą. Tada yra prailginimo rankena, trikojis (su guminiu dangteliu, kad galėtumėte geriau sukibti) ir universalus rankenos rėmas, leidžiantis prijungti prailginimo rankeną, trikojį ar hipersaito valdiklį.

Šis universalus rankenos rėmas yra tikrai geras, jei norite filmuoti šalia grindų arba tiesiog keliaujant ir nešiotis tarp skirtingų vietų, nes jį nešiotis gimbalą tikrai lengva.

„Feiyu Tech Gimbal AK4500“ plėtiniai.
„Feiyu Tech Gimbal AK4500“ plėtiniai.

Pakalbėkime apie gimbalo montavimą ir balansavimą.

Balansuoti gimbalą gali būti sunku ir paprastai tai užima tik daug laiko, nors labai svarbu tai padaryti tinkamai.

„FeiyuTech“ vaikinai pridėjo antrą plokštę, todėl galite ją pritvirtinti tiesiai prie fotoaparato ir naudoti kaip greito atjungimo sistemą. Taip, kai fotoaparatas bus subalansuotas, jums nebereikės kartoti to paties proceso. Toks paprastas sprendimas. Tai nuostabu ir sutaupo daug laiko. Linkime FeiyuTech!

Kiekvienas FeiyuTech AK4500 gimbal variklis yra su užrakinimo sistema. Taigi galite subalansuoti kiekvieną variklį atskirai, todėl bus lengviau ne tik balansuoti, bet ir laikyti įrenginį. Taip pat galite nuimti gimbalo rankeną, todėl keliaujant ji tampa mažesnė.

Viena geriausių gimbalo savybių yra jutiklinis ekranas. Galite naudoti jį tiek daug funkcijų, nenaudodami programos. Yra programa, kuri suteikia jums papildomų funkcijų, bet man labiau patinka naudoti jutiklinį ekraną neprijungus telefono. Bet verta fotoaparatą prijungti prie gimbal per Bluetooth!

FeiyuTech AK4500
FeiyuTech AK4500

Jutiklinis ekranas

Jutiklinis ekranas suteikia prieigą prie įvairių režimų: Numatytasis, Sklandus, Veiksmas ir Tinkinti. Tai suteikia galimybę valdyti bet kokį greitį, kurį norite, kad gimbalas suktųsi. Tada yra naudingos apkrovos nustatymai ir kalibravimas.

Taip pat yra pradinis režimas, kuriame galite nustatyti greitį, pusę, kurią norite pasukti. Ir netgi yra galimybė naudoti begalinį sukimosi režimą, skirtą tiems madingiems 360º pasukimams. Portreto režimas skirtas asmenukių vlogerių vaizdo įrašams, tačiau turėsite ištiesti ranką ir nukreipti fotoaparatą į save, kad tai neveiktų labai gerai.

Naudodami „Motion Timelapse“ galite iš anksto išsaugoti judesius naudodami fotoaparatą, kad sukurtumėte puikius laiko intervalus.

Tačiau tai puikiai tinka ir kitiems vaizdo įrašų stiliams, nes tai puiki funkcija, jei filmuojate vienas ir nenorite paprastų kadrų be judesių. Naudodami šią parinktį galite nustatyti filmavimo pradžią, tada pereiti prie pabaigos, paspausti OK ir gimbalas automatiškai pajudės.

Voila!

Apskritai „FeiyuTech AK4500“ yra vienas geriausių gimbalų, kuriuos iki šiol naudoju (galima įsigyti „Amazon“).

Parašykite komentarą